Bayan yüzük güzel taşlı ürün süper

  1. Takılar
  2. >
  3. Yüzükler

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Yüzükler
Bayan yüzük  güzel taşlı ürün süper
Satılık
İlanNo :830598
Şehir :İzmir
İlçe :Çiğli
Semt :Büyükçiğli
Tarihi :25.12.2020 20:33
Durum :Sıfır
Kimden :Sahibinden
Başlık :Bayan yüzük güzel taşlı ürün süper
Açıklama :13 Tl Bayan yüzük güzel taşlı ürün süper büyük ve küçük güzel taşlardan oluşan yüzük taşları boncuk satandan alıp yapıştırabilirsiniz eksikler gözle kolay kolay fark edilmiyor bu arada . fiyat düşürüldü bu yüzden.. iç genişliği 2cm .

—— Izmir Çiğli Evka 6'ilkokulun dan gel al.
Mektup ile gönderi 18 Tl mektup u bilmeyen yazmasın kargo ücretlerini de.

10 yıldır satış yapmaya çalışıyorum okumuş mal dolu zengin beyinsiz bunlara kim iş veriyor para veriyor aq. ,fiyat kaç para , yeriniz nerede ,3 kuruşluk ürüne kargoyu bizmi ödüyoz . 5 tl lik ürüne indirim varmı , 3 - 5 kuruşluk bedavaya ürünü ayağına getirmesini isteyen aq o.ç dolu , yarın gelip alacam diyen yalancı mallar. aptal aptal fiyat kırııp pazarlık sünnettir diyen ökzler o teklifi esnafa yapında ağzınızı burnunuzu kırsın
Fiyat :13 TL
Gösterim :34
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm