1983 Yılında İtalyadan Alınmış Limongenes Vazo

  1. Antika Eşya
  2. >
  3. Porselen, Seramik Eşyalar
  4. >
  5. Vazo

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Vazo
1983 Yılında İtalyadan Alınmış Limongenes Vazo
Satılık
İlanNo :775338
Şehir :İstanbul
İlçe :Beykoz
Semt :Çubuklu
Tarih :11.06.2022 14:55
Kimden :Sahibinden
Cins :Limonjez çin vazosu
Başlık :1983 Yılında İtalyadan Alınmış Limongenes Vazo
Açıklama :Sahibinden Antikacılara Hastasına Meraklısına Türkiye De Tek Görülmeğe Değer 19.Yüzyıl 34 Sene Önce İtalyadan Çok Yüksek Fiyatlar Verilerek Alınmış 40 Cm Yüksekliğinde 14 Cm Genişliğinde Hakiki El İşçiliği Sarı Yaldızlı Kabartmalı Desenli Porselen Limonjez Çin Vazosu Antikacılara Meraklısına Hastasına Acele İhtiyaçtan Son Fiyat 20.000 Tl Ye Satılıktır.Tek Ve En Son Pazarlıksız Fiyattır.Bu Çok Özel Hakiki El İşçiliği Desenli Kabartmalı Sarı Yaldızlı Porselen Limonjinez Çin Vazosunun Bir Eşi Daha Kesinlikle Yoktur.Aranıpta Asla Bulunmayacak Bir Ürün Asla Kaçmaz Küçücük Nokta Çizik Dışında Süper Durumda Olup Çok Az Kullanılmış Ir.Bu Vazo Başka Vazo Kolleksiyonerlere Özel Tek Kolleksiyonerler Kaçırmasın

Diğer İlanlarıma Da Bakabilirsiniz Saygılar Gökhan
Fiyat :20.000 TL
Gösterim :1240
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm
Google Play