Manisa soma kaçarcakaş ta satılık dere kenarı zeyt

  1. Emlak
  2. >
  3. Tarla

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Tarla
Satılık
İlanNo :733271
Şehir :Manisa
İlçe :Soma
Semt :Köyler
Tarih :14.06.2018 01:06
Kimden :Emlakçıdan
Cins :Zeytinlik
Metre Kare :3000
İmar Durumu :Zeytinlik
Başlık :Manisa soma kaçarcakaş ta satılık dere kenarı zeyt
Açıklama :Manisa soma kaçarcakaş ta satılık dere kenarı dereye çpheli köy asfaltına 4 .kadastrol yola 0 kadastrol yola çepheli köy merkezine yakın zeytinlik ve çeviz bahçesi 3.000 m2. Soma ya 19 km.Soma Karacakaş Mahallesinde toplam 3.000 m2 içinde 14 ad. 20-25 yaşlarında ceviz ağacı ve 20 ad. 5 yaşında zeytin ağacı bulunmaktadır. köye yola yakın. Elektrik yakın su yakın.Artesyen Çakılırsa Su Çıkar.Yolu Vardır. elektrik yakındır.Ciddi Alıcılar Gelip Görmeden Karar Vermesin.Buyukbaş Ve Küçükbaş Hayvan Üretimine Uygun Bölgedir.Emsallerine göre çok uygun hesaplı uçuz ve kelepir. Yatırım yapmak için ideal bir yerdir..Her Türlü Tarıma Ekime Dikime Sebzecliğe Meyvacılığa Organik Tarıma Ekolojik Tarıma Zeytinciliğe Çeviz Badem Nar İçin Uygundur.Hayvançılığa Çiftlik Kurmaya Elverişlidir.Bölgede Emsallerine
Fiyat :40.000 TL
Gösterim :700
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm