2.5 aylık kızımıza yuva arıyoruz

  1. Evcil Hayvan
  2. >
  3. Kedi

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Evcil Hayvan > Kedi
2.5 aylık kızımıza yuva arıyoruz
Ücretsiz Veriyorum
İlanNo :746401
Şehir :İzmir
İlçe :Menemen
Semt :Koyundere
Tarihi :25.09.2018 22:55
Cins :İran kedisi
Cinsiyet :Dişi
Renk :Krem
Doğum Yılı :2018
Başlık :2.5 aylık kızımıza yuva arıyoruz
Açıklama :10 gün önce aldığımız 2,5 iran kedimizi oğlumuzda ortaya çıkan alerjik durum nedeniyle güvenilir ömür boyu bakabilecek birilerine vermek istiyoruz.Kedimiz dişidir iç dış parazit ve karma 1 aşısı yapılmıstır kum eğitimi var kuru ve yaş mama konusunda sıkıntısı olmayan çocuklu aileler için özellikle tavsiye edilecek bir kedidir.Kedimizle beraber taşıma kabı,mama ve su kabı,yatağı kum havuzu ve bakım malzemeleri de verilecektir ciddi anlamda ilgilenenler her zaman ulaşabilirsiniz izmir ili içi olması durumunda elden teslim edebilirim
Fiyat :Bu ilan ücretsizdir.
Gösterim :2641
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm