Kısa vadeli trading stratejileri

  1. Kitap, Dergi
  2. >
  3. Kaynak Kitaplar

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Kaynak Kitaplar
Kısa vadeli trading stratejileri
Satılık
İlanNo :890055
Şehir :İstanbul
İlçe :Başakşehir
Semt :İkitelli
Tarih :10.01.2024 20:48
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Yazar :Street smarts
Başlık :Kısa vadeli trading stratejileri
Açıklama :Bu Kitap Amerikan Baskı 2(İki) Kitaptan Derlenmiş Ve Türkçeye Çevrilmiştir. (Ben Çevirdim) Ünlü Traderlerin Tecrübeleri Ve İstatistiksel Olarak Başarı Oranları Yüksek Stratejilerdir. Kısa Vadeli Tradıng İçindir. (Gün İçi Yada 1-3 Gün Pozisyonda Bekleme Süresi). Her Seviyeden Teknik Analiz Öğrenmek İstiyenler İçin İdealdir. Stratejiler Gereksiz Laf Kalabalığından Uzak Sade Örnekler Ve Grafikler İle Herkesin Anlıyabiliceği Şekilde Anlatılmıştır. İçerik Resimlerdedir. Basaksehir Elden Teslim Yada Havale Sonrası Ptt İle Gonderirim.
Fiyat :850 TL
Gösterim :324
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
İlanı veren kullanıcının dükkanı var. Dükkanı ziyaret etmek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm
Google Play