Fred Altın Gözlük

  1. Takılar
  2. >
  3. Gözlük

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Gözlük
Fred Altın Gözlük
Fred Altın Gözlük
1.Resim
Satılık
İlanNo :809795
Şehir :İstanbul
İlçe :Bakırköy
Semt :Zeytinlik
Tarihi :17.04.2020 12:48
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Cins :Gözlük
Başlık :Fred Altın Gözlük
Açıklama :Fred gözlüğümün çerçevesi kalın altın kaplamadır.Fransadan gelmiştir.Markanın klasiklerindendir ve stoğunda bulunan mağazalarda fiyatı 500€(link atabilirim).Gözlüğümü neredeyse hiç kullanmadım Gözlüğümün camını bilerek çıkardım, zamanında ben gözlerimden dolayı dereceli cam taktırmıştım  alacak kişi kendıne uyumlu camı taktırması için eğer alacak kişi derecesiz(normal )cam kullanıcaksa ben kendim taktırıp göndercem ve bu fiyata yansımıycak.Gözlüğü düşürdüğünden dolayımı cam kırıldı düşüncesi oluşmaması için orjinal camlarıda çektim.Gözlük genellikle kasamda durdu Resimlere dikkatli bakılınca kullanılmamış olduğunu anlıycaksınız.Alıcak kiişeye daha detaylı foto atabilirim.Kalın altın kaplama.Üründe ödemeye göre büyük indirim yapılır. Iygun fiyata kimsede göremeyeceğiniz klasik bir gözlük
Fiyat :1.300 TL
Gösterim :273
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm