En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör

  1. Diğerleri
  2. >
  3. Dedektör

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Dedektör
En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör
Satılık
İlanNo :824086
Şehir :İstanbul
İlçe :Çekmeköy
Semt :Çekmeköy
Tarihi :14.10.2020 12:05
Durum :Sıfır
Kimden :Mağazadan
Cins :Tek Para Dedektörü
Marka :Nokta
Model :Midi Hoard
Başlık :En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör
Açıklama :Nokta Makro - Midi Hoard
Midi Hoard çocuk dedektörü ailenin yeni eğlencesi olacak boyu küçük yapabildikleri büyük olan bu yeni metal dedektörü 1 metreye kadar suya dayanıklı ve hafif gövde yapısı ile küçük dostlarımıza en uygun şekilde tasarlanmıştır. Ekranlı olan bu metal dedekötrü 8-12 yaş gurubu çocukların çok kolay anlaya bileceği şekilde üretilmiştir. Kolay katlanır gövdesi ile saniyeler içeresinde çanta boyuna gelmektedir Aa Pil ile uzun zaman kullanım imkanı sunmaktadır. Midi Hoard fiyatı ile kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor bu fiyata kalitesiz ve dayanıksız dedektör olarak düşüne bilirsiniz fakat bunu gördüğünüzde tüm ön yargılarınız kırılacak dünyada çocuklarında bu alanda yer alması kendileri için oldukça faydalı ve heyecanlı zamanlar geçireceksiniz.
Fiyat :960 TL
Gösterim :94
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm