En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör

  1. Diğerleri
  2. >
  3. Dedektör

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
Diğerleri > Dedektör
En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör
Satılık
İlanNo :824087
Şehir :İstanbul
İlçe :Çekmeköy
Semt :Çekmeköy
Tarihi :14.10.2020 12:10
Durum :Sıfır
Kimden :Mağazadan
Cins :Tek Para Dedektörü
Marka :Minelab
Model :Gpx 4500
Başlık :En İyi Derin Altın Define Dedektörü - İz Dedektör
Açıklama :Minelab Gpx 4500 modelinde yeni Seta teknolojisi ile stabil ve düzgün aramalar yapmak artık eskisi kadar zor değil ayrımda ve aramadaki parazit sesleri azaltılmış ve metale olan tepkileri yükseltilmiştir. Define tespitlerini max derinliklerde yapmak için bir kaç kolay ayardan sonra Gpx 4500 ile eşsiz derinliklere ulaşabilirsiniz.Yeni Tımıngs özelliği ile arazide kullanıcıların bundan önceki tek zamanlı arama yerine iki zamanlı arama özelliği eklenerek en zor arazi şartlarında dahi eşsiz derinliğe inmesini sağlar Enhance ve Sharp:
Enhance; Sensitive Smooth Zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin net sinyaller alınmasını sağlamaktadır.
Fiyat :25.143,90 TL
Gösterim :54
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm