Dalış/ Sörf/Yüzme Elbisesi,Sıfır,Çift Taraflı Jars

  1. Spor Eşyaları
  2. >
  3. Dalış Malzemeleri
  4. >
  5. Dalış Elbiseleri

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Dalış Elbiseleri
Dalış/ Sörf/Yüzme Elbisesi,Sıfır,Çift Taraflı Jars
Satılık
İlanNo :811892
Şehir :İstanbul
İlçe :Kadıköy
Semt :Caddebostan
Tarih :29.05.2020 06:56
Durum :Sıfır
Kimden :Sahibinden
Cins :Dalış Elbisesi
Marka :Beuchaut
Başlık :Dalış/ Sörf/Yüzme Elbisesi,Sıfır,Çift Taraflı Jars
Açıklama :Dünya Markası Beuchaut nın üç milimetre Tulum şeklinde Dalış ve Sörf Elbisesi.Kapşonu enteğre edilmiş olup,baş üstünde hava kabarcıklarının çıkması için bir sistemi vardır.Çift tarafı jarsedir.Kollar ve Ayak Bilekleri Fermuarlıdır.Ciddi olarak görmek isteyenler Fenerbahçe,Dalyanda bakabilirler.Sikça gelen sorular üzerine açıklama: Malum bir salgın hastalıkla karşı karşıyayız.Dolayısıyla giy/Çınar dene Hijyen Dolayısıyla mümkün değildir.Almak isteyenleein zaten Beden ölçülerini bildiklerini düşünüyorum.Bedeb -S- tir.Buna göre hareket edebilirsiniz!Direk Sahibinden olup hiç kullanılmamıştır.Lütfen Dikkat! Türkiye nin her tarafına gönderebilirim.Kargo Masrafları alıcıya aittir.Günlük kur üzerinden Tl ilede ödeyebilirsiniz!
Fiyat :95 EURO
Gösterim :40
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm