Bilek Geliştirmek İçin Eşi Bulunmaz Muhteşem Set

  1. Spor Eşyaları
  2. >
  3. Boks, Güreş

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Boks, Güreş
Bilek Geliştirmek İçin Eşi Bulunmaz Muhteşem Set
Satılık
İlanNo :776774
Şehir :İstanbul
İlçe :Beykoz
Semt :Çubuklu
Tarihi :25.05.2019 12:35
Durum :İkinciel
Kimden :Sahibinden
Cins :Bilek geliştirici yaylar
Başlık :Bilek Geliştirmek İçin Eşi Bulunmaz Muhteşem Set
Açıklama :Bilek Geliştirmek İçin Önce Yay Sıkmak Gerekir Ben Şu An 48 Yaşındayım Ve 32 Senedir Aralıksız *** Bilek Kuvvetlendirmek İçin Kullandığım Yayları Artık İhtiyacım Kalmadığından Kullanılmadığından Yer İşgal Ettiğinden Yer Darlığından Meraklısına Toptan Olarak 500 Tl Ye Satılıktır. Bazılarını Piyasada Bulabilir Bazılarını Asla Piyasada Bulamazsınız Yurt Dışından Özel Getirilmiştir.38 Yaşında Lisanslı Bilek Güreşçisi Olduğumdan Genç Neslin Bu Yaylardan Çok Faydalanacağını Düşünüyorum Bu Kadar Çeşit El Yayını Bir Arada Aslaa Bulamazsınız Bilek Geliştirmek İçin Birebirdir Ön Kol Arka Kol Ve Parmakları Çalıştırır Herkese Tavsiye Edilir.Bana 1000 Tl Ye Mal Oldu Araştırın Bazılarıda Yurt Dışından Geldi Türkiye De Yok

Bilek Güçleştirici Çeşitli El Yayları Seti

Amerikadan Gelme 6 Kademe Ayarlı
Fiyat :500 TL
Gösterim :349
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm