Biga Çeşmealtı,Deniz Atı/ Akant Sitesi,Sahibinden

  1. Emlak
  2. >
  3. Arsa

 Bu ilana benzer ilanlar için tıklayın.
 Arsa
Biga Çeşmealtı,Deniz Atı/ Akant Sitesi,Sahibinden
Satılık
İlanNo :811972
Şehir :Çanakkale
İlçe :Biga
Semt :Köyler
Tarih :29.05.2020 07:05
Kimden :Sahibinden
Cins :Arsa
Metre Kare :300
İmar Durumu :20%
Çevre Özellikleri :DENİZ,DOĞA
Başlık :Biga Çeşmealtı,Deniz Atı/ Akant Sitesi,Sahibinden
Açıklama :Çanakkale,Biga,Çeşmealtı ,Deniz Atı / Akant Sitesinde,
300 metrekare,Villa Arsası.Tek Dubleks veya Tripleks yapabilirsiniz.2018 senesi itibarıyla İmar İzni 20% çıkarılmıştır.Site Türkiye’nin en büyük üçüncü Tatil Sitesi olmakla beraber,yaz kış oturabilme imkanı vardır.Her türlü alt
Yapısı ve sosyal yaşam alanları bulunmaktadır.Bandırmadan Siteye 68 km,Bursa-Bandırma-Site 265 km,Erdek 53 km,Biga 22 km,Kaplıcaları ile ünlü Gönen e 24 km uzaklıktadır.Çanakkale Bağlantı Yolu Sitenin hemen girişinden geçecektir.Uçsuz Bucaksız bir Kum Sahile sahiptir.Bol Balık çıkar.Koy olmadığı için oldukça temiz bir denizi vardır. Ayrıca Camisi,Marketi,Tenis ve Futbol sahası bulunmaktadır.Arsa Sahibinden satılıktır,Aracı/Emlakçı kabul etmiyoruz.Ben İstanbul Fenerbahçedeyim. Not: Arsa Numarası;3620 / 245 dir.
Fiyat :110.000 TL
Gösterim :103
PaylaşFacebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Pinterest'te Paylaş

İlan sahibine mesaj göndermek için tıklayınız.
Üyemizin diğer ilanları

Güvenlik uyarısı : Güvenli alışveriş yapabilmek için en uygun yol karşılıklı görüşüp anlaşmaktır. Kesinlikle kimseye kapora vermeyin. Güvenli alış veriş yapabilmeniz için Ptt kargonun, siparişi teslim alırken kapıda nakit olarak ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışından özellikle Afrika'dan sizi arayanlara güvenmeyin.
Eğer bu ilanın hatalı, yanıltıcı veya uygun olmayan bir ilan olduğunu düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayıp ilanı rapor ediniz.
Ana Sayfa     Bize Ulaşın      Tam Sürüm